CaliVita International

CaliVita® International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, wywodzącą się z firmy California Fitness®. Celem powołania do życia CaliVita® International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness®.farmington02.jpg  budapest.jpg rotterdam02.jpg

Siedziby CaliVita International w USA, Centrala - Budapeszt oraz Rotterdam

Co daje Nam CaliVita:


  • Unikalne produkty, wytwarzane w oparciu o najlepsze składniki pochodzenia naturalnego
  • Ponad 50 milionów dolarów zainwestowanych w badania i rozwój (Dział Research & Development)
  • Współpraca z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi
  • Ponad 250 składników pochodzenia naturalnego, by zapewnić szerokie spektrum działania
  • Przeprowadzane 12 tysięcy testów jakości produktów rocznie
  • Najnowsze technologie wytwarzania, charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych – certyfikaty FDA
  • 100% Gwarancji Jakości
  • Możliwość posiadania własnego biznesu i cieszenia się niezależnością finansową, pomagając innym
  • Więcej niż 15 milionów zadowolonych klientów na świecie


W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, CaliVita® International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. CaliVita® International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.


Współpraca z CaliVita® International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita® International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita® International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.


2011 © cvklub.pl jest częścią Calivita CvSklep - Regulamin i Polityka prywatności